5,031 + (x+7,869) = 13,9

+1
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 18:16
    0
    5,031 + (x+7,869) = 13,9

    х+7,869=13,9-5,031

    х+7,869=8,869

    х=8,869-7,869

    х=1