16 2/3-15 1/6+1.3 ...

+1
Ответы (1)
  1. 23 августа, 23:26
    0
    16 2/3 - 15 1/6 + 1,3 =

    50/3 - 91/6 + 13/10 =

    500/30 - 455/30 + 39/30 =

    84/30 = 2 4/5 (или 2,8)