1) 7/8-3/8 7/16-3/16, 2) 5/9-2/9 5/6-3/6

+4
Ответы (1)
  1. 13 сентября, 14:43
    0
    1) 7/8 - 3/8=4/8, 7/16-3/16=4/16, 2) 5/9-2/9=3/9, 5/6-3/6=2/6