100000+267527-7+9000-13462

+3
Ответы (2)
  1. 28 ноября, 19:34
    0
    1) 100000 + 267527 = 367527

    2) 367527 - 7 = 367520

    3) 367520 + 9000 = 376520

    4) 376520 - 13462 = 363058
  2. 28 ноября, 19:41
    0
    100000+267527-7+9000-13462=363 058