1) X+85,21+-11,4

2) 113,4-X+120

3) X-25,9+11,352

+2
Ответы (1)
  1. 22 июня, 04:28
    0
    X + 85,21 - 11,4 = x + 73,81

    113,4 - x + 120 = 6,6 - x

    x - 25,9 + 11,352 = x - 14,548