1+3+5+7+9+11+13+15+17+19 сумманы исэплэ ин унайысулын тап.

+5
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 23:23
    0
    1+19 (20) + 3+17 (20) + 5+15 (20) + 7+13 (20) + 9+11 (20) = 20+20+20+20+20 = 100