35+28/35-28 75-33/75+33 24+3/24*3 15-6/15*6 12*3/12+3 26+2/26*2

+2
Ответы (1)
  1. 24 июня, 09:41
    0
    35+28=63

    35-28=7

    75+33=108

    24+3=27

    24*3=72

    15-6=9

    15*6=90

    12*3=36

    12+3=15

    26+2=28

    26*2=52