7*5+4*6+17=

32/4*3+37=

2*8/4+6

+1
Ответы (1)
  1. 6 июня, 00:30
    0
    1) 7*5+4*6+17=35+24+17=76

    2) 32:4*3+37=8*3+37=61

    3) 2*8:4+6=4+6=10