Кабыргасы 4 дм шаршы диагонали бойымен киылды. сонда шыккан арбир ушбурыштын ауданы неге тен

+1
Ответы (1)
  1. 4 августа, 03:13
    0
    4 х4=16 (кг)

    16/2=89 (м)