48: (36:6) : 1 + (0*4+3) * 9-0:12*3

+2
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 20:15
    0
    1) 36:6=6

    2) 0*4=0

    3) 0+3=3

    4) 48:6=8

    5) 8:1=8

    6) 3*9=27

    7) 0:12=0

    8) 0*3=0

    9) 3+0=3

    10) 3-0=3