80-20-50. 50-20+10 60-20+30 40-20-30.

+1
Ответы (1)
  1. 27 июля, 06:26
    0
    80-20-50=60-50=10

    50-30+10=30+10=40

    60-20+30=40+30=70

    40-20-30=20-30=-10