1/5 = %

1/4 = %

1/2 = %

1/25 = %

+2
Ответы (2)
  1. 24 июля, 08:12
    0
    1) 20% 2) 25% 3) 50% 4) 4%
  2. 24 июля, 08:40
    0
    1/5=0,2=20%

    1/4=0,25=25%

    1/2=0,5=50%

    1/25=0,04=4%