2·3 2³

4² 2²+²

3²+³ 5³

+4
Ответы (1)
  1. 21 марта, 10:08
    0
    2•3•2³=6•6=36

    4²•2²+1²=16•4+1=65

    3²+1³•5³=9+1•15=24