0 * (6+3) + 4:4 * (15-3*2) - 0:8

+5
Ответы (1)
  1. 6 января, 04:40
    0
    0 * (6+3) + 4:4 * (15-3*2) - 0:8=9

    6+3=9

    0*9=0

    4:4=1

    3*2=6

    15-6=9

    0:8=0

    1*9=9

    0+9-0=9