Тетрадь в 6 раз дешевле книги ручка в 3 раза дороже тетради

+5
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 11:45
    0
    1) 3•6=18 (руб) - книга

    2) 18:6=3 (руб) - тетрадь

    3) 3•3=9 (руб) - ручка