5000-11764/4=

7040*4+96024=

285960-63729/9=

2873*6-1000=

+3
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 16:33
    +1
    5000-11764/4=5000-2941=2059

    7040*4+96024=28160+96024=124184

    285960-63729/9=285960-7081=278879

    2873*6-1000=17238-1000=16238