30 - (24-9) =, 40 - (18-8) =, 60 - (32-7) =

+4
Ответы (1)
  1. 30 января, 08:36
    0
    1) 30 - (24-9) = 15; 40 - (18-8) = 30; 60 - (32-7) = 35