1) - 9 + (-3,5) = 2) - 0,6 + (-0,5) + 0,7 = 3) - 3,8 + (5,4) = 4) 0,75 + (-0,8) + 0,9=

+1
Ответы (2)
  1. 10 июня, 09:06
    0
    -9 + (-3,5) = 12,5

    -0,6 + (-0,5) + 0,7 = - 1,1+0,7 = - 0,4

    -3,8 + (-5,4) = - 9,2

    0,75 + (-0,8) + 0,9 = 0,85
  2. 10 июня, 12:35
    0
    1) - 12,5

    2) - 0,5

    3) 1,6

    4) 0,85