А) 429*206-57816:72 в) (352195+96309) : 56

+2
Ответы (1)
  1. 15 апреля, 12:48
    0
    А) 429*206=88374

    57816:72=803

    88374-803=87571

    б) 352195+96309=448504

    448504:56=8009