1. (8 1/5 + 1 4/5) - 3 4/5 + 2 1/5 = ?

+1
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 11:20
    0
    (8 1/5+1 4/5) - 3 4/5 + 2 1/5=3

    1. 8 1/5+1 4/5=9

    2. 3 4/5 + 2 1/5 = 6

    3. 9-6=3