3,5 - (+7) =

3,6 - (-5) =

4,6 - (+2,5) =

+2
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 09:43
    0
    3,5 - (+7) = - 3,5

    3,6 - (-5) = 8,6

    4,6 - (+2,5) = 2,1