1) - 3/5-1/5. 2) - 1/3-2/3. 3) - 3/7-4/7.

+4
Ответы (1)
  1. 22 мая, 04:12
    0
    1) ... = - 3-1/5=-4/5=-0,8

    2) ... = - 1-2/3=-3/3=-1

    3) ... = - 3-4/7=-7/7=-1