56*4/7*3/6*5/10*8*1000

+2
Ответы (2)
  1. 29 апреля, 06:03
    0
    64000

    56 * 4 / 7 * 3 / 6 * 5 / 10 * 8 * 1000 = 32 * 3 / 6 * 5 / 10 * 8 * 1000 = 8 * 8 * 1000 = 64000
  2. 29 апреля, 07:45
    0
    8*4*1/2*5*8*100=64*10*100=64000