7.11/15 - (х-3.4/15) = 2. 8/15

+2
Ответы (1)
  1. 12 июля, 21:24
    0
    (х-3.4/15) = 7.11/15=2.8.15

    (x-3.4/15) = 5.3/15

    x=5.3/15+3.4/15

    x=8.7/15