А) - 3,2-27,09: (-4,5) - 7*1,8

б) 1 7/12+5 6/7: (2 2/5-3 4/5)

+4
Ответы (1)
  1. 6 мая, 23:15
    0
    А) - 3,2-27,09: (-4,5) - 7*1,8=-3,2+6,02-12,6=-9.78