Знайди найменше спильне кратне чисел 63 i 72

+5
Ответы (1)
  1. 2 сентября, 20:51
    0
    63 = 3*7*3

    72 = 3*2*2*2*3

    НОК (63; 72) = 2*2*2*3*3*7 = 504