32:4 + (17+81:9) - 30+8•7

+1
Ответы (2)
  1. 19 июля, 09:54
    0
    81/9=9

    17+9=26

    32/4=8

    8*7=56

    8+26=34

    34-30=4

    4+56=60
  2. 19 июля, 11:55
    0
    32:4 + (17+81:9) - 30+8•7=8 + (17+9) - 30+56=8+26-30+56=60