9•4:1 + (70-8•8) •1-0:35 = ?

+5
Ответы (1)
  1. 2 октября, 11:27
    0
    (70-8*8) = 6

    1) 8*8=64

    2) 70-64=6

    3) 9*4=36

    4) 36:1=36

    5) 6*1=6

    6) 0:35=0

    7) 36-6=42

    8) 42-0=0