960-640: (4+4) * 2=? (960-640) : 4+4*2=? 295+217+488=?

+1
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 07:50
    0
    960-640: (4+4) * 2=980. (960-640) : 4+4*2=28.295+217+488=1000