11 1/6+19/33+84 15/44-96+84 11/12-4 5/58-40 12/29

+3
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 05:24
    0
    11 1/6+19/33+84=11 49/66+84=95 49/66

    15/44+96+84=15/44-180=-7905/44=-179 29/44

    11/12-4 5/58-4012/29=11/12-44 1/2=-43 7/12