2*2=

2*3=

2*4=

2*5=

2*6=

2*7=

+1
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 06:04
    0
    2*2=4

    2*3=6

    2*4=8

    2*5=10

    2*6=12

    2*7=14
  2. 22 ноября, 09:29
    0
    2*2=4

    2*3=6

    2*4=8

    2*5=10

    2*6=12

    2*7=14