R <568+80 * (205*906-124885) : 400=

+1
Ответы (1)
  1. 31 января, 08:15
    0
    1) 205*906=185730

    2) 185730-124885=60845

    3) 80*60845=4867600

    4) 4867600/400=12169

    5) 568+12169=12737