3*2*6+72:9*5 - (24-18) =

+1
Ответы (2)
  1. 20 января, 08:34
    0
    3*2*6+72:9*5 - (24-18) = 70

    1) 24-18=6

    2) 3*2=6

    3) 6*6=36

    4) 72:9=8

    5) 8*5=40

    6) 36+40=76

    7) 76-6=70
  2. 20 января, 10:28
    0
    1) 24-18=6

    2) 3*2=6

    3) 6*6=36

    4) 72:9=8

    5) 8*5=40

    6) 36+40=76

    7) 76-6=70