6 + (-8)

-6-8

-6+8

-6 - (-8)

- (-6) - (-8)

+1
Ответы (1)
  1. 20 января, 09:52
    0
    6-8=-2

    -6-8=-14

    -6+8=2

    -6 - (-8) = 2

    14