Б) 13/19-7/19 в) 5/13+6/3-4/13 д) 1-8/27 у) - 19/44-25/44

+5
Ответы (1)
  1. 11 марта, 15:03
    0
    Б) 13/19-7/19=6/19

    в) 5/13+6/3-4/13=1/13+2=2 1/13

    д) 1-8/27=27/27-8/27=19/27

    у) - 19/44-25/44=-44/44=-1