0,19+|-0,17|*3-|2,4|:6

+4
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 05:10
    0
    0,19+|-0,17|*3-|2,4|:6

    0,19+0,17*3-2,4:6

    1) 0,17*3=0,51

    2) 2,4:6=0,4

    3) 0,19+0,51=0,7

    4) 0,7-0,4=0,3