1/2 - (+4) ; - 5 - (-2 1/3) ; 1/6 - (+3)

+3
Ответы (1)
  1. 7 декабря, 23:58
    0
    1) 1/2-4=-3 1/2

    2) - 5+2 1/3=-2 2/3

    3) 1/6-3=-2 5/6