6.6 - (4.2 + х) = - 2.2

=?

+3
Ответы (1)
  1. 26 октября, 04:06
    0
    6,6 - 4,2 - x = - 2,2

    2,4 - x = - 2,2

    - x = - 2,2 - 2,4

    - x = - 4,6

    x = 4,6