635 400:9:100+9 004•50 - (52 360-57•65)

+2
Ответы (1)
  1. 1 июля, 15:56
    0
    57*65=3705

    52360-3705=48655

    635400:9=70600

    70600:100=706

    9004*50=450200

    706+450200=450906

    450906-48655=402251

    Ответ 402251