1) 2+2*2=

2) 6+6*6=

3) 9+9*9=

+3
Ответы (2)
  1. 31 мая, 11:07
    0
    1) 2+2 * 2=2+4=6

    2) 6+6 * 6=6+36=42

    3) 9+9 * 9=9+81=100
  2. 31 мая, 11:09
    0
    1) 6

    2) 42

    3) 90

    Та-да!