7*6+?=48?*10+9=39?*6+5=35 7+?+4=46 9*6+?=72 6*?+12=60 3*9+?=54 5*?+22=52

+4
Ответы (1)
  1. 6 августа, 18:47
    0
    7*6+6=48 3*10+9=39 5*6+5=35 7+35+4=46 9*6+18=72 6*8+12=60 3*9+27=54 5*6+22=52