5+1 = 5+2 = 5+3 = 5+4=

+3
Ответы (2)
  1. 9 мая, 11:37
    0
    5+1=6,5+2=7,5+3=8,5+4=9
  2. 9 мая, 12:13
    0
    5+1=6 5+2=7 5+3=8 5+4=9