60-5=95 - ...

70-4=86 - ...

30-2=18 + ...

80-7=23 + ...

+5
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 17:34
    0
    60-5=95-40

    70-4=86-20

    30-2=18+10

    80-7=23+50