А) 51,8 : 0,1; б) 31,5 * 0,1; в) 0,004 : 0,01; г) 6,023 * 0,01;

д) 27 : 0,1; e) 15 * 0,001; ж) 2,33 : 0,001; з) 0,21 * 0,01

+5
Ответы (1)
  1. 1 августа, 23:22
    0
    А) 51,8:0,1=518

    б) 31,5*0,1=3,15

    в) 0,004:0,01=0,4

    г) 6,023*0,01=0,06023

    д) 27:0,1=270

    е) 15*0,001=0,015

    ж) 2,33:0,001=2330

    з) 0,21*0,01=0,0021