203) (3-0.58) : х = 0.11

+3
Ответы (1)
  1. 23 мая, 14:07
    0
    (3-0,58) : х=0,11

    3-0,58=0,11*х

    2,42=0,11 х

    х=2,42:0,11

    х=22