1) 24 * (1/2) ^2+2 * (1/2)

2) 0,6 * (-10) ^3+50

+5
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 19:49
    0
    24*1/4+1=6+1=7

    0.6 * (-1000) + 50 = - 600+50=-550