2/7+1/6=

7/15-1/15=

2/9+7/18=

14/21-4/7=

4/15+1/3=

2/3-1/9=

4/5+6/25=

11/12-1/12 =

1/2+2/7=

13/15-2/3=

3/8+1/3=

4/5-1/10=

1/9+2/9=

5/24-1/6=

12/19+7/19

+4
Ответы (1)
  1. 16 февраля, 01:59
    0
    2/7+1/6=19/42

    7/15-1/15=6/15

    2/9+7/18 = 11/18

    14/21-4/7 = 2/21

    4/15+1/3 = 9/15

    2/3-1/9=5/9

    4/5+6/25 = 1 1/25

    11/12-1/12 = 10/12

    1/2+2/7 = 11/14

    13/15-2/3=10/15

    3/8+1/3 = 17/24

    4/5-1/10 = 7/10

    1/9+2/9 = 3/9

    5/24-1/6=1/24

    12/19+7/19 = 1