2 1/2 * 1 3/5,3 7/9 * 1 1/17, 2 1/3 * 1 1/5

+3
Ответы (1)
  1. 27 мая, 08:25
    0
    2 1/2 * 1 3/5=5/2*8/5=4

    3 7/9 * 1 1/17=34/9*18/17=4

    2 1/3 * 1 1/5 = 7/6*6/5=7/5=1,4