3 5/16+1/4-2 1/16=

1/8+2 3/5+2 7/8

+5
Ответы (1)
  1. 4 мая, 05:32
    0
    3 (5/16) + 1/4 - 2 (1/16) = 1 (4/16) + 4/16 = 1 (8/16) = 1 (1/2)