1-8/15=

3-2/11=

4-3 4/9=

+4
Ответы (1)
  1. 14 мая, 18:13
    0
    1-8/15=7/15

    3-2/11=2 11/11-2/11=2 9/11

    4-3 4/9=3 9/9-3 4/9=5/9